X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Bilgi Bankası

AnasayfaBilgi BankasıSMS HizmetleriUluslararası SMSUluslararası SMS Gönderim Hi...

Uluslararası SMS Gönderim Hizmetleri

Nasıl Uluslararası SMS Gönderim Hizmeti Alabilirim?

Tüm dünya ülkelerine ekonomik fiyatlarla ''Uluslararası SMS Gönderim Hizmeti'' satın alabilirsiniz. Bu hizmet içeriği ile tüm dünya ülkelerine farklı fiyatlar ile en hızlı şekilde SMS gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerimize sunduğumuz API hizmeti vasıtası ile web/mobil tabanlı tüm yazılım ve uygulamalarınıza entegre edebilirsiniz.

Sistem Nasıl Çalışır?

Müşterilerimiz sistemimizden uluslararası sms gönderim işlemi yapmak istediğinde, müşterinin sistemimizde aktif kredi bulundurması gerekmektedir. Böylelikle müşterimiz gönderim işlemi başlattığında, sistem ilk olarak kredisi olup olmadığını kontrol eder, eğer müsait ise işleme devam edip sms gönderimini sürdürür. Eğer krediniz müsait ise, sms gönderim işlemi başarı ile sonuçlanmış olur.

Fiyatlandırma Nasıl Gerçekleşiyor?

Uluslararası SMS hizmetimizde tüm ülkelerin sms birim fiyatları birbirinden farklıdır. Bu sebeple kullanacağınız ülkelere ait fiyatları incelemeniz ve emin olmanız faydalı olur. 

Lütfen aşağıdaki adımları inceleyiniz ve uygulayınız.

  1. Gönderici Başlığının Kayıt Edilmesi.
    Genel olarak tüm ülkelere arzu edilen gönderici başlığı ile sms gönderimleri yapılabilmektedir. Fakat Türkiye başta olmak üzere bazı ülkelerde gönderici başlığının önceden kayıt edilmesi zorunluluğu bulunmaktadır. Bu gibi ülkelere sms gönderimi yapılırken önceden başlık kaydı yapılması gerekmektedir. Aksi halde smsler gönderici başlığı olmadan gidebilir veya hiç teslim edilmeyebilir. Bu nedenle, bu gibi ülkelere çok sayıda gönderim yapmadan önce, birkaç test yapmanız kesinlikle önerilmektedir. (Aksi halde krediniz boşa gidebilir ve malesef iade imkanı bulunmuyor.)

  2. Bu Kadar.
    Yukarıda belirtilen adımlar doğrultusunda hizmeti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(18 defa görüntülendi. / 1 kişi faydalı buldu.)
Top